Cristiano Ronaldol on SELLE UCL-i rekord tema nimel samal päeval kolm aastat järjest

Sports News/cristiano Ronaldo Has This Ucl Record His Name Same Day

Cristiano Ronaldo oli Madridi Reali koosseisu lahutamatu osa Zinedine Zidane'i juhtimisel, kes võitis Meistrite liiga kolm korda järjest (2016, 2017 ja 2018). Portugali superstaar lõi kõigil kolmel hooajal veerandfinaalseisudes ülitähtsad väravad, et aidata Los Blancosel järgmisele etapile pääseda ja lõpuks enneolematu kolmekordne tulemus täita. Irooniline, et need hädavajalikud eesmärgid tulid igal aastal samal päeval, 12. aprillil, ja siin on tagasivaade kõigile nendele karmidele Euroopa mängudele, kus Ronaldo varastas rambivalguse.

UCL 2016: Cristiano Ronaldo kübaratrikk vs Wolfsburg

Madridi Real oli 2016. aastal veerandfinaalis alandava Meistrite liiga väljumise äärel, kui sai Saksamaa Wolfsburgi vastu esimese kaotusseisuga 2: 0 kaotuse. Cristiano Ronaldo inspireeriv väljapanek teises etapis 12. aprillil 2016 aitas Madridi Realil siiski 3: 0 võidu saada ja poolfinaali pääseda.

LOE | Cristiano Ronaldo ületab Mbappe arvestust sel hooajal Haaland, Lewandowski juhib Euroopat

Superstaari ääremängija pani mängu esimese 20 minuti jooksul paika, sidudes skoorid kokku, enne kui tema kübaratrikk 77. minutil lõpule jõudis. Üksinda tõi Ronaldo Madridi Reali viigivõidule, kui Zidane'i mehed olid esimese etapi järel 2: 0 kaotusseisus.

LIVEIlmnes viga. Palun proovi hiljem uuestiPuudutage vaigistuse tühistamiseks Lisateave reklaam LOE | Cristiano Ronaldo häbistas Atalanta kaitsjat, keeldudes pärast karikavõistlust särke vahetamast

UCL 2017: Cristiano Ronaldo breket vs Bayern Allianz Arenal QF-i esimeses etapis

12. aprillil 2017 jäi Madridi Real 25. minutil alla, kui Arturo Vidal avas võõrustajatele skoori. Kuid Ronaldo astus taas Madridi Reali ridades ja lõi baierlaste vastu duubli, et tagada tema poolele 2: 1 paremus Bernabeu teises etapis. Seejärel lõi Ronaldo teises mängus kübaratriki, kui Madrid võitis Bayernit 4: 2 (kokkuvõttes 6: 2) ja tõi sellega ka oma 100. värava UCL-is.

LOE | Juventus võis näha Cristiano Ronaldoga suvist kapitaalremondi, Pirlo seisis väljapääsude ees

UCL 2018: Ronaldo vaheaja karistus lööb Juventuse UCL-ist välja

Madridi Real asus oma veerandfinaali esimeses etapis Juventuse vastu 3: 0 juhtima ning Ronaldo aitas end trenni viia, ühe oma väravaga oli see suurejooneline õhulöök, mis tõi Juventuse toetajad Allianzi staadionil isegi jalule. Kuid teisel etapil, 12. aprillil 2018, nägi Juventus küünte tagasitulekut Bernabeu mängu ja viigistas kokkuvõttes skoorid 3-3, kui kellani oli jäänud rohkem kui pool tundi.

LOE | Ronaldo ja Dybala annavad Juventusele Serie A-s Napoli üle 2: 1 võidu

Kuid Madridi Reali jaoks tegi järjekordse vahe hoopis Ronaldo. Täheründaja aitas Lucas Vazquezel penaltit teenida ja realiseeris selle seiskamise kuuendal minutil ise, et Juventus dramaatiliselt järgmisse vooru saata. Madridi Real võitis samal aastal hiljem toimunud finaalis Liverpooli.

Cristiano Ronaldo statistika: Cristiano Ronaldo UCLi väravate rekord

Ehkki Ronaldo ja tema Juventuse meeskond kukkus selle hooaja UCL-i väljaandest Porto poolt välja, omab 36-aastane mees endiselt Euroopa suurvõistlusel mitmeid rekordeid. Ronaldo on Meistrite liiga ajaloo kõigi aegade parim väravakütt, kelle nimele on antud 134 lööki. Ronaldo on oma karjääri jooksul võitnud viis Meistrite liiga karikat.