Hugo Lloris ja Son Heung-Min kaklevad vaheajal Evertoni vastu; vaatama

Sports News/hugo Lloris Son Heung Min Brawl Half Time During Match Against Everton

Tottenham Hotspuri mängijad Hugo Lloris ja Son Heung-Min sattusid esmaspäeva õhtul (teisipäeva IST) võõrsil Evertoni vastu 1: 0 võidu ajal poolajaks tulise tülli. Seis, mis algas eraldiseisvana, muutus kiiresti kakluseks, kui kahte mängijat nähti üksteist tõukamas ja teineteisele näkku jõudmas. Tunnelit mööda kõndides pidid meeskonnakaaslased neid kahte mängijat lahutama.

Loe ka | Poeg Heung-min meenutab, et sõjaväeteenistuse ajal veetis kolm nädalat kümme võõrast inimest

Lloris ja Son kaklevad matšivalve ajal

Tottenham Hotspuri kapten Hugo Lloris oli Son Heung-Minil pealtnäha tagasihoidliku lähenemisviisi pärast ärritunud, surudes Evertoni mängijat - arvatavasti Richarlisonit - vahetunnis. Niipea, kui vile oli puhutud, tormas Hugo Lloris Son'i juurde, mis süttis kahe mängija vahelise ärrituse. Giovani Lo Celso, Lucas Moura, Moussa Sissoko ja teisi nähti sekkumas palava hetke levitamiseks.

f tähistab pere 4. hooaega
LIVEIlmnes viga. Palun proovi hiljem uuestiPuudutage vaigistuse tühistamiseks Lisateave reklaam

Loe ka | Dele Alli naaseb rattaga, kui Son Heung-min ja Co saabuvad Tottenhami treeningutele

Hugo Lloris käsitles vahejuhtumit pärast seda, kui Spurs kindlustas kodus närvilise 1: 0 võidu. Turssi kaitsja Michael Keane'i omaväravast piisas, et Spurs saaks kõik kolm punkti ära napsata. 'See kuulub lihtsalt riietusruumi. Väljas saate öelda mida iganes soovite. See, mis juhtus, on mõnikord vaid osa jalgpallist, ”rääkis Lloris Sky Sports mängujärgse intervjuu ajal. 'Pole üldse probleemi, pärast mängu võis näha, et meil oli kõik korras. Ma arvan, et loovutan võimaluse mõni sekund enne poolaega, sest me ei teinud ajakirjandust, et mind küll häiris, aga jah, see on jalgpall. '

Kui esmaspäeva õhtul noppis Spurs üliolulise võidu, pole nende vorm Esiliigas olnud kaugeltki ideaalne. Alates liiga taaskäivitamisest eelmisel kuul on Tottenham noppinud nelja kohtumisega vaid kaks võitu ja kaotanud viimase mängu 1-3 Sheffield Unitedile. Spursil on 33 kohtumise järel kõigest 48 punkti, mis on neljanda koha saanud Chelseal üheksa punkti.

Hugo Lloris rõhutas Evertoni vastu võidu tähtsust ükskõikset hooaega pidava meeskonna moraali jaoks. 'Meil pole õigust rohkem punkte kaotada, oluline on jooksmine. Täna õhtul piisab 1: 0-st, hoidsime puhta lehe ja pingutasime koos, ”lisas ta. Spursi kapten mattis kõnelused riietusruumi reast Son Heung-Miniga, öeldes, et mängijate eesmärk on võidelda hooaja lõpuni kõrge noodiga.

mõistatus mõrvati tema kontoris mees

Loe ka | Tottenhami ründepoeg Heung-min naaseb pärast sõjaväeteenistust Londonisse

Jose Mourinho reageerib Llorise ja Poni kaklusele

Samal ajal nimetas Spursi mänedžer klubi kahe vanemängija vahelist võitlust 'ilusaks'. Eelmisel aastal Tottenhamis juhtima asunud Portugali mänedžer ütles mängujärgsel meediasessioonil: 'See on ilmselt meie kohtumiste tagajärg. Kui soovite selles kedagi süüdistada, siis see olen mina. Ma olin oma poiste suhtes kriitiline, sest nad pole minu arvates piisavalt kriitilised enda ega üksteise suhtes. '

Mourinho selgitas, et palus oma mängijatel olla üksteise suhtes nõudlikum ja hakkas rõhutama meeskonnavaimu survet igale meeskonnaliikmele. Endine Manchester Unitedi juht ütles, et mõnikord võib see viia ebakindlatesse olukordadesse, nagu juhtus Hugo Llorise ja Son Heung-Min'i vahel. 'Mul oli tõesti hea meel. Poolajal ütlesin neile, kui teil selline reaktsioon tekkis, et mul pole kahtlust, et jääte lõpuni kokku.

Tottenham vs Everton tõstab esile

Loe ka | Mourinho 'väga õnnelik' Hugo Llorise pojaga tülitses poolajast Spurs V Evertonis