Kopitar lööb 1000 punkti, Kings lööb Coyotes 4-2

Sports News/kopitar Hits 1 000 Points

Anze Kopitaril oli abiks 1000 karjääripunkti jõudmine, Gabriel Vilardi skooris kaks korda ja Los Angeles Kings välistas kolmapäeva õhtul 4: 2 võiduga Arizona Coyotesi play-offi võistlusest.

Coyotes sai oma kaugviske pakkumises play-offi pääsemiseks häid uudiseid, kui St. Louis kaotas Anaheimile.

Kings lõpetas Arizona lootused ja suurendas Coyotesi koduse hooaja finaalis omaenda kauglöögivõimalusi.

Esmaspäeval värava ja väravasöödu saanud Kopitarist sai neljas Los Angelese mängija, kes jõudis Sean Walkeri tühja väravaga 1000 karjääripunktini. Cal Petersen sai 28 tõrjet ning Jaret Anderson-Dolan skooris ka Los Angelese kasuks, mis jälgib sinist kaheksa punktiga, kuid millele on jäänud viis mängu.

Arizona mängijal Jakob Chychrunil oli 18. värav, mis juhib kõiki NHL-i kaitsjaid, skoori tegi ka Oliver Ekman-Larsson. Adin Hill peatas 18 lasku.

Olles läänediviisi neljandal kohal, langesid Coyotes võistlusest välja, kaotades üheksa 12st.

Kings võitis kaherealise seeria esimese 3: 2 Peterseni 15 tõrje järel 3: 2 pärast seda, kui Jonathan Quick läks teisel perioodil alakeha vigastusega välja.

mis on joonistatud puude näol

Coyotes alustas selles mängus aeglaselt, kuid kolmapäeva õhtul seda probleemi polnud. Ekman-Larsson lõi 1:19 sisse randmelöögi, mille Petersen ekraanilt läbi ei näinud.

See ei kestnud.

Vilardi lõi kolm minutit hiljem paremalt ringilt löögi, mis tabas Hilli kinnast ja nirises sisse. Anderson-Dolan tegi aja jooksul 2-1 hiljem löögi pilust, mida Hill ei näinud läbi kolme meeskonnakaaslase eest.

Koiitsidel oli kiire vastus, kes lõi jõumängus üheksa sekundit, kui Chychrun lõi Peterseni selja taha jõudnud tagasilöögi.

Mõlemad meeskonnad pingutasid pärast neljaväravalist esimest perioodi omas otsas ja mõlemad avasid kolmanda, lüües posti - Kings 'Mikey Anderson, seejärel Arizona Conor Garland.

Vilardi murdis 4 1/2 minutiga viigiseisu, tehes Lias Anderssoni ühekordse söödu väravasse. Petersen tegi venitusel mõned rasked tõrjed ja Kopitar tabas Walkeri väravas 1000 punkti piiri.