Korea Open 2018: Saina Nehwal sõidab veerandfinaali pärast Lõuna-Korea Kim Ga Euni edestamist

Sports News/korea Open 2018 Saina Nehwal Sails Into Quarterfinals After Beating South Koreas Kim Ga Eun

Häkkima:

• Saina Nehwal pääses Korea lahtistel veerandfinaali, alistades sirgetes 21-18 21-18 lõunakorealase Kim Ga Euni.
  • Saina läheb nüüd poolfinaalkoha eest vastamisi 2017. aasta maailmameistri ja kolmanda koha saanud Nozomi Okuharaga.

India äss Saina Nehwal pääses neljapäeval BWF World Tour Super 500 turniiril Lõuna-Korea Kim Ga Euni sirgete setidena Lõuna-Korea Kim Ga Euni pealt veerandfinaali.

Endine maailma esireket, kes oli sel aastal võitnud Aasia mängudelt pronksi ja Rahvaste Ühenduse mängudel kulla, alistas naiste üksikmängu veerandfinaalis 21–18 21-18 Kim Ga Euni 21–18 minutil kestnud kohtumises.

Viienda seemnega Saina ristab nüüd mõõgad 2017. aasta maailmameistri ja kolmanda seemne Nozomi Okuharaga. Saina on jaapanlastega võrreldes nautinud paremat mõõtu - 6-3 head-to-head - arvestust, kuid viimased kaks kohtumist nende kahe vahel on näinud Sanial seljataguseid kaotusi.

LIVEIlmnes viga. Palun proovi hiljem uuestiPuudutage vaigistuse tühistamiseks Lisateave reklaam

Indiaanlane alustas raevukalt, hüpates 10: 2 eduseisule, kuid Kim vähendas vaheajal seisu 8-11-ni. Pärast hingetõmmet jätkas Saina edasi liikumist, haarates 16-10 eduseisu, kuid korealane keris kuus sirget punktid viigiks tasemele 18-18. Kuid Saina tagas, et luksumist ei olnud, haarates avamängu taskusse saamiseks vajalikud kolm punkti.

tagaaia tuletõrjeallikad ja terrassid

Kim tuli teises geimis tugevalt tagasi, jõudes 8: 1 paremusse, kuid kogenud Saina küünitas end aeglaselt tagasi 10-13-le ja nõudis siis traavil seitse punkti, et korealase lauad pöörata, jõudes 17-13-ni.

Sealt edasi pitseris Saina võistluse, hoolimata Kimi katsetest tõrjuda. Saina oli jaanuaris jõudnud Indoneesia meistrite finaali ja ainus võidetud turniir oli aprillis toimunud Rahvaste Ühenduse mängud, edestades Gold Coastil toimunud finaalis kaasmaalast PV Sindhu.

LOE: Saina Nehwal sõlmida sõlm 16. detsembril Parupalli Kashyapiga?

Vahepeal, kui aruandeid soovitakse pidada, on Saina Nehwal kõik valmis siduma sõlme India meeste sulgpallitähe Parupalli Kashyapiga 2018. aasta detsembri lõpuks. Nagu teada, toimuvad pulmad 16. detsembril ja väidetavalt äärmiselt privaatne suhe, kus osales 100 inimest. Väidetavalt toimuvad suuremad pidustused hiljem, millele järgneb suurejooneline vastuvõtt 21. detsembril, nagu teatatud.

Kuulujuttude paar läheb sulgpallipaaride jälgi, kuhu kuuluvad Susy Susanti ja Alan Budikusuma, Lin Dan ja Xie Xingfang, Madhumita Goswami ja Vikram Singh Bhist, Syed Modi ja Ameeta Kulkarni.