Liverpool vs Madridi Real on rekordilised, Meistrite liiga ajalugu ja klubi väärtus

Sports News/liverpool Vs Real Madrid Head Head Record

UEFA Meistrite liiga veerandfinaali teine ​​etapp ootab meid, kui Liverpool tervitab kolmapäeval Madridi Reali. Mõlemad meeskonnad kavatsevad 14. aprillil Anfieldil peetavas teises etapis Euroopa prestiižsemate võistluste neljas finaalis võidelda IST andmetel kell 12.30 (neljapäev, 15. aprill) kavandatud avalöögiga. Kui mõlemad meeskonnad valmistuvad sarvi lukustama, vaatame selle Meistrite liiga veerandfinaali kokkupõrke muude üksikasjade kõrval ka Liverpool vs Real Madrid.

Liverpool vs Madridi Reali Meistrite liiga rekord

Madridi Real ja Liverpool on Meistrite liigas vastamisi olnud seitse korda, kusjuures käimasoleva UCL-i veerandfinaali teine ​​etapp on nende viies vastastikku kohtumine alates 2014. aastast. Mõlemad meeskonnad lukustasid 2014. aasta kampaania ajal grupisarve sarved Madridi Real on Merseyside'i rõivastuse üle võitnud 3: 0 ja 1: 0.

LOE | Meistrite liiga tulemused ja tipphetked: PSG täpne kättemaks Bayernis, Chelsea tegi neli viimast

Los Blancos on nüüd võitnud kõik oma eelmised neli kohtumist Liverpooli vastu, kuna nad registreerisid 2018. aastal Meistrite liiga finaalis punaste üle 3: 1 võidu ja teatasid eelmisel nädalal samalaadsest skoorist. Varasemalt Madridi Reali vastu kolm kohtumist võitnud Liverpool soovib selle innukalt saavutada ja eesmärk on pääseda kolmapäeval Meistrite liiga poolfinaali

LIVEIlmnes viga. Palun proovi hiljem uuestiPuudutage vaigistuse tühistamiseks Lisateave reklaam LOE | Liverpool vs Real Madridi otseülekanne, ennustus, meeskonnauudised, Meistrite liiga otseülekanne

Liverpooli netoväärtus

Forbesi aruannete kohaselt on Liverpooli omanike FSG väärtuslik vapustav 6,6 miljardit dollarit (5,3 miljardit naela) ja see on maailma rikkamate omandigruppide nimekirjas kolmandal kohal. FSG omab ka osalust Major League Baseballi Boston Red Soxis ja juhib NASCARis Roush Fenway Racingut koos Minor League Baseballi poolte, nimega Pawtucket Red Sox ja Salem Red Sox. Teisalt on Madridi Reali puhasväärtus hinnanguliselt umbes 3,8 miljardit eurot.

kas kustutate sõnumi kuval, kas see kustutatakse ka teise inimese jaoks
LOE | Kas Sergio Ramos mängib täna õhtul vs Liverpool? Selgus Sergio Ramose vigastuste värskendus

Real Madrid vs Liverpool Ennustus

Pärast veerandfinaali esimeses mängus alandavat kaotust kannatab Liverpool innukalt Hispaania riietuse eest kätte maksma. Kuna Anfieldil mängitakse tagavara, jälgib Jurgen Klopp Madridi Reali vastu tagasi põrgatamist. Valitsevad LaLiga meistrid on aga kõva pähkel ja Liverpool peab Meistrite liiga nelja parema hulka pääsemiseks mängima oma parimat jalgpalli.

LOE | LIV vs RM Dream11: Liverpool vs Real Madridi ennustus ja meeskonnauudised

Madridi Real on seevastu olnud UEFA Meistrite liiga üks järjekindlamaid pooli, kusjuures Los Blancosel õnnestus iga tõke kergelt ületada. Vaatamata võtmemängijate vigastustele, mis sundisid peatreener Zinedine Zidane'i mängima ilma oma esimese valiku mängijateta, on Madridi Real suutnud mängida oma parimat jalgpalli ja eeldatavasti registreerib ta kolmapäeval veel ühe võidu.

Arvestades mõlema meeskonna praegust vormi, ennustame mõlemale meeskonnale matši viigiga lõppemist ja näeme, et Madridi Real kvalifitseerub Meistrite liiga poolfinaali esimeses etapivõidus. Ennustus: Liverpool 1: 1 Madridi Real.