Ondrej Kolar 'matši kangelane' - treener Trpisovsky kui Slavia lõi UEL-is Arsenalis hilise viigivärava

Sports News/ondrej Kolarthe Hero Match Coach Trpisovsky

Peatreener Jindrich Trpisovsky reaktsioon pärast seda, kui tema Slavia Praha meeskond lõi neljapäeval UEFA Euroopa liiga veerandfinaali esimeses mängus Emiratesi staadionil 1: 1 viiki 1: 1 viiki.

Pärast seda, kui Willian lõi posti ja Alexandre Lacazette lõi võõrustajatele latti, saatis Arsenali mänedžer Mikel Arteta 12 minutiga Pierre-Emerick Aubameyangi.

Arteta otsus asutada 31-aastane pingil kahtluse alla seati ja ründaja tegi mõju 86. kohtumisel, kui ta nägi ette Nicolas Pepe, kes arvas, et ta on võitnud Gunnersi mängu.

Kuid seiskumise kolmandal minutil suundus Tomas Holes nurgast koju, et järgmisel nädalal Tšehhi pealinna tagasi võtta ülioluline värav.

(Kohustustest loobumine: seda lugu pole redigeerinud www.republicworld.com ja see luuakse automaatselt sündikaalvoogudest.)